Zaproszenie na targi w Kanadzie

czwartek, 18 maja 2017

Już po raz drugi Konsulat Generalny RP w Toronto zaprasza przedstawicieli polskich uczelni do udziału w największych w Kanadzie międzynarodowych targach edukacyjnych „Study and Go Abroad”. Ich jesienna edycja odbędzie się 1 października 2017 r. w Metro Toronto Convention Centre. 

Co roku targi w Toronto odwiedza ponad 2000 osób zainteresowanych studiowaniem na świecie. Podczas tegorocznej wiosennej edycji, która odbyła się 5 marca, wśród ponad 150 wystawców, znalazło się także 8 uczelni z Polski. Ich bogata oferta edukacyjna była prezentowana na wspólnym stoisku „Ready, Study, Go! Poland”. Największą popularnością cieszyły się kierunki medyczne, biznesowe, artystyczne, a także wojskowe. Liczni goście naszego stoiska potwierdzali, że wysoka jakość oferowanej edukacji, konkurencyjne koszty utrzymania, a także bogactwo kulturowe polskich miast, przyciągają młodych ludzi zainteresowanych studiowaniem poza swoim rodzinnym krajem. Każdego roku zwiększa się liczba Kanadyjczyków podejmujących studia w Polsce. W obecnym roku akademickim na polskich uczelniach studiuje już ponad 400 osób pochodzących z kraju klonowego liścia.

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Toronto proponuje przedstawicielom uczelni udział w targach na szczególnie korzystnych warunkach. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z p. Natalią Łabuz, natalia.labuz@msz.gov.pl, tel. 416 252 5471, wew. 561.

Tagi: targi edukacyjne, współpraca międzynarodowa, Współpraca polsko-kanadyjska

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików